آلبوم «اشک من هویدا شد» منتشر شد

 

«بابک شهرکی» تنظیم کننده آثار زنده‌یاد همایون خرم از انتشار آلبوم «اشک من هویدا شد» به خوانندگی «شهریار بلوچستانی» خبر داد.

«بابک شهرکی» تنظیم کننده آثار زنده‌یاد «همایون خرم» از انتشار آلبوم «اشک من هویدا شد» خبر داد و گفت: این نخستین اثری است که با تنظیم مجدد من و خوانندگی «شهریار بلوچستانی» توسط ارکسترال ضبط شده است.

وی با اشاره به اینکه این آلبوم تا هفته آینده روانه بازار خواهد شد، افزود: آلبوم «اشک من هویدا شد» با داشتن 6 قطعه؛ آمدم اما، اشک من هویدا شد، به دوری بی‌وفا، جوانی، خسته دلان، کوی بلاکشان توسط  موسسه آوای باربد منتشر خواهد شد.

شهرکی با بیان اینکه دیگر آثار همایون خرم مراحل ضبط  و میکس خود را می‌گذراند،‌ خاطرنشان کرد: فرزاد قربانی، مسیح مریمی و آقایی از دیگر خوانندگانی هستند که با صدایشان در سه آلبوم دیگر ما را همراهی می‌کنند.

تقدیم آلبوم بی‌کلام بابک شهرکی به زنده‌یاد همایون خرم

شهرکی تصریح کرد: با نزدیک شدن به ایام چهلم درگذشت زنده یاد همایون خرم و برگزاری مراسمی که در اوایل سال آینده برگزار می‌شود اثری بی‌کلام به خانواده وی تقدیم خواهم کرد.

آلبوم «آخرین آواز عشق» منتشر می‌شود

وی همچنین با اشاره به دیگر فعالیت‌های هنری‌اش گفت: آلبوم «آخرین آواز عشق» که با دو نوازی پیانو من و «آندره آرزومانیان» صورت گرفته است به زودی منتشر خواهد شد.

«بابک شهرکی» که خود را فرزند هنری زنده‌یاد «همایون خرم» می‌داند، آثاری همچون «رسوای زمانه» و گذشته‌ها را از این استاد به تنظیم خود در آورده است. وی مدت 25 سال از محضر استاد «همایون خرم »بهره‌مند شد در طی این سال‌ها در کنار استاد مشغول ضبط نغمات دل‌انگیز ایشان بود و گردآوری آثار استاد را تحت نوای مهر را عهده‌دار شد.

 

 

منبع: خبرگزاری فارس

 

 

افزودن نظر

در صورت مشاهده هر گونه توهین به عقاید و تفکرات دیگران و مباحثه بصورت گستاخانه با کاربران دیگر، نظر متخلف ویرایش و یا حذف خواهد شد .مجادله های خصوصی تایید نخواهند شد.
هرگونه اظهارنظر، طرفداری یا انتقاد از هر هنرمندی باید بر اساس احترام و ادبیات مناسب باشد

کد امنیتی
بازنشانی

قدرت گرفته از جی‌کامنت فارسی ، ترجمه و بازنویسی : سی‌ام‌اس فارسی